Zawartości. Think about the future, Jack!

W nocy z 6 na 7 kwietnia br. we wrocławskiej filii Uniwersytetu SWPS odbył się pierwszy nocny maraton idei – Zawartości. Konferencja składała się z 18 dyskusji tematycznych, w których zabrało głos aż 73 prelegentów. W rozmowach, podzielonych na cztery główne nurty – Ludzie, Miasto, Praca, Świat – uczestniczyło 475 osób.

Tegoroczne Zawartości to już druga konferencja z cyklu, która rokrocznie przyciąga osoby ciekawe i żądne wiedzy, ludzi biznesu i pracowników branży kreatywnej, chcących podzielić się swoim zdaniem o dzisiejszym świecie, a przy tym poznać trendy i wytyczne, które kształtują sposób, w jaki się komunikujemy.

W gronie aż 73 ekspertów – teoretyków i praktyków, przedstawicieli środowisk nauki, biznesu i polityki, a także liderów opinii – szukaliśmy odpowiedzi na to, co może wydarzyć się w przyszłości i jaki mamy na to wpływ. Podczas 18 paneli odbywających się w godzinach wieczornych – od 19.00 do 3.00 nad ranem – nie zabrakło tematów, takich jak: Wrocław, architektura, moda, otwartość i tolerancja, przyszłość pracy, roboty i automatyzacja, media czy PR i marketing.

Wśród zaproszonych gości były takie znane osoby, jak: Zbigniew Maćków, Jerzy Michalak, Aleksandra Trapp, Paulina Basta, Katarzyna Barczyk, Piotr Szymański i wielu innych. Pełna lista prelegentów dostępna jest na stronie wydarzenia: www.zawartosci.com.

Ostatnie wpisy