11. edycja PMI Poland Chapter

20.11.2016

Project Management Institute (PMI) po raz jedenasty organizuje kongres poświęcony tematyce zarządzania projektami, mądrego przywództwa i otwartości na nowe wyzwania. Wydarzenie odbędzie się w dniach 28-30 listopada 2016 roku w Warszawie.

Przed nami trzy dni inspirujących prelekcji, warsztatów i spotkań. PMI Poland Chapter to jedno z najważniejszych spotkań branżowych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Każdego roku skupia najlepszych praktyków, którzy podczas prelekcji i warsztatów dzielą się swoim doświadczeniem. Uczestnicy kongresu będą mogli też skorzystać z dodatkowych atrakcji – speedmentoringu, round tables (spotkania polegające na wypracowaniu rozwiązań danego problemu, na podstawie doświadczeń i rozmów z innymi uczestnikami przy jednym stole), gier networkingowych i wielu innych.

W trakcie uroczystej gali 11. edycji Kongresu PMI Poland Chapter odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu Projekt Roku, który ma na celu wyłonić najlepiej zrealizowane projekty zgodnie ze światowymi praktykami i trendami. Wyróżnienie zostanie przyznane w dwóch kategoriach: projekt zarządzany tradycyjnie – TPM (w tym także hybrydy) oraz projekt zarządzany zwinnie – APM (Agile).