Dekoria.pl - Publicon

Dekoria.pl

Klient: Dekoria.pl
Lubimy chwalić się projektem Dekoria.pl, ponieważ pokazuje on, jak rzetelna, systematyczna praca może przynieść bardzo dobre efekty dla marki. Dekoria.pl to producent artykułów do aranżacji wnętrz, takich jak zasłony, poduszki, narzuty. W wyniku współpracy marki z agencją wypracowano w 2013 roku ponad 1100 pozytywnych publikacji.

Publicon dla Dekoria.pl

Każdego miesiąca, przez przeszło pięć lat, udawało nam się wypracować około 20 publikacji w prasie, a kilkadziesiąt w internecie. Zbudowaliśmy relacje z blogerami i blogerkami wnętrzarskimi, zgromadziliśmy – bez budżetu promocyjnego – naprawdę ciekawą społeczność na Facebooku – około 40 tys. osób, a także stworzyliśmy wiele autorskich projektów – blog czy serwis DIY.

Dekoria Magazine

Jednym z projektów realizowanych przez Publicon było tworzenie internetowego magazynu Dekoria Magazine, poświęconego tematyce aranżacji wnętrz i dekoracji mieszkania. Odpowiadaliśmy za opracowanie treści – felietonów, porad, komentarzy czy wywiadów, a także skład graficzny, który był dostosowywany do zmieniających się na przestrzeni lat trendów. Każde wydanie notowało średnio 5000 odwiedzin.

You are good. Get better.
0

Twój koszyk