Think ahead with people like you - ABSL Talks - Publicon

Think ahead with people like you – ABSL Talks

Klient: ABSL
12 czerwca w hali EXPO-Łódź mieliśmy przyjemność zorganizować jedno z najbardziej inspirujących wydarzeń roku 2017. W Łodzi wystąpili między innymi Randi Zuckerberg, Marcin Gortat czy Yuri Drabent.

Zainspirować do działania

Zaproszeni prelegenci reprezentujący różne branże opowiedzieli o tym, jak osiągnąć sukces i zainspirowali do działania. Dotychczas doroczna konferencja ABSL kierowana była głównie do top managementu sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Przy jej okazji postanowiliśmy stworzyć event dla wszystkich, którzy chcą osiągnąć sukces i potrzebują inspiracji do działania. Tak powstał pomysł na ABSL Talks, nietypową konferencję łączącą wystąpienia prelegentów z różnych dziedzin – od sportu przez media, marketing, biznes, podróże, nowe technologie, aż po architekturę. Uczestnicy mieli okazję wysłuchać krótkich inspirujących wystąpień, których celem było zmobilizowanie do aktywnego działania i wykraczania poza schematy w realizacji założonych sobie celów.

Wielkie nazwiska

Budując program ABSL Talks dużą wagę przyłożyliśmy do zróżnicowania prelegentów. Zależało nam, aby każdy z nich pochodził z innego środowiska – biznesu, sportu czy nauki. Dzięki temu udało nam się stworzyć bardzo zróżnicowany, angażujący program, w którym uczestnicy konferencji mogli spojrzeć na osiąganie sukcesu z różnych perspektyw. Imprezę poprowadził Karol Paciorek, twórca kanału Lekko Stronniczy. Gościem specjalnym konferencji była Randi Zuckerberg, wieloletnia szefowa marketingu Facebooka, która wyjawiła sekrety technologicznego sukcesu największej platformy społecznościowej na świecie. Wśród gości znaleźli się również m.in. Marcin Gortat, Yuri Drabent, Tomasz Michniewicz czy Sławomir Lachowski. https://www.saffron-consultants.com/projects/m7/

You are good. Get better.
0

Twój koszyk