Startup Wars - Publicon

Startup Wars

29 kwietnia odbędzie się największe wydarzenie startupowe w południowej Polsce.

Wystąpienia reprezentantów jednorożców, expo dla młodych firm oraz konkurs na najciekawszy startup, w którym zwycięzca będzie mógł ubiegać się o milion złotych od inwestorów – to zaledwie fragment tego, czego będzie można doświadczyć na konferencji Startup Wars, która odbędzie się 29 kwietnia na Stadionie Wrocław. 

Wśród prelegentów znajdą się takie nazwiska jak Karol Sadaj, country manager firmy Revolut Polska, Nawojka Chałupińska, general manager CEE w platformie muzycznej Tidal czy Michał Sadowski, założyciel Brand24. Konferencję poprowadzi Artur Kurasiński, przedsiębiorca i autor bloga kurasinski.com. 

Format konferencji jest niecodzienny. Główna część konferencji oraz finał konkursu dla startupów odbędzie się na scenie – ringu bokserskim. Taka aranżacja ma zapewnić gościom sporą dawkę emocji, a uczestnikom atmosferę sportowej rywalizacji. 

Podczas konferencji odbędzie się Startup Wars Contest – czyli konkurs dla najciekawszych biznesów technologicznych w fazie seed stage lub early stage. Zwycięzca konkursu zdobędzie gwarantowaną nagrodę pieniężną w wysokości 10.000 złotych oraz preferencyjną możliwość ubiegania się o inwestycję w wysokości miliona złotych od funduszu Venture Capital Czysta3. 

Polub Startup Wars na FB

Dołącz do wydarzenia

Obserwuj na LI

 

0

Twój koszyk