Zespół - Publicon

Zespół

„Fotografia nie jest ani prawdziwa, ani fałszywa. Pozwala jednak powiedzieć dużo
więcej o tym, kim jesteśmy, kim chcielibyśmy się stać. Uniwersalnym, ludzkim językiem.”

~ Roland Barthes

Dobre fotografie przyciągają, intrygują i zapadają w pamięć. Współtworzą wizerunek. Prezentujemy siebie tak jak chcemy prezentować naszych klientów. Unikalnie i autentycznie. Dlatego zaprosiliśmy do współpracy fotografów, którzy szukają niebanalnych ujęć i kontekstów. Którzy potrafią pokazać, że w ludziach jest “to coś”. Poznaj nasz zespół.

Szymon Sikorski

CEO & Founder

Prezes Zarządu i strateg w Publiconie. Były Prezes Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Pełnił funkcję doradcy zarządu m.in. ABSL, ARAW, WKS Śląsk Wrocław. Pomysłodawca cyklu konferencji Social Media Day oraz Zawartości. Juror krajowych i międzynarodowych konkursów branżowych (Złote Spinacze, Bright Awards).

 

Wykładowca na UWr, Uniwersytecie SWPS, WSE im. ks. Tischnera w Krakowie i wielu innych. Interesują go nowe media – w szczególności e-commerce i social media. Pożeracz książek. Amator biegania i polskiego hip-hopu.

linkedin

Katarzyna Pastuszka

Managing Partner

Zajmuje się rozwojem agencji, Public Relations, zarządza projektami. Koordynuje realizację zadań i komunikację w firmie. Dba o poziom satysfakcji klientów agencji. Na co dzień stara się sprawnie łączyć kompetencje strategiczne z managerskimi.

 

Dużo wymaga od siebie i innych. Stawia na jakość i dopracowywanie każdego pomysłu w najdrobniejszym szczególe.

linkedin

Karolina Sikorska

Senior PR Manager

Związana z Publiconem praktycznie od jego początku. Dba o rozwój agencji i zarządza projektami. Opracowuje długofalowe strategie komunikacji i zajmuje się media relations. Specjalizuje się w branży FMCG i deweloperskiej.

 

Pasjonatka gór i biegania.

linkedin

Michał Ulidis

Creative Director – Partner

Kieruje działem kreacji w Publiconie. Zajmuje się badaniami, insightami i opracowywaniem strategii komunikacji. Wykładowca w Katedrze Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Realizuje kompleksowe projekty z zakresu brandingu, kampanii wizerunkowych, badań rynku i konsumentów oraz kreacji reklamowej offline i online.

 

Lubi robić komunikację i o niej uczyć. Również w wolnych chwilach.

linkedin

Marta Dunajko

Senior PR Manager

Prowadzi projekty z zakresu PR, social mediów, media relations, CSR, content marketingu i reklamy. Organizuje eventy. Pisze artykuły eksperckie dla branż od budowlanej, przemysłowej, po IT. Laureatka dwóch nagród „Pióra Roku”.

 

Naczelna popularyzatorka feminatywów w Publiconie. Prowadzi blog o kotach.

linkedin

Mikołaj Ławnicki

Senior Graphic Designer

Projektuje systemy identyfikacji wizualnej, layouty stron internetowych, kreacje reklamowe online i offline. Specjalizuje się w tworzeniu graficznej tożsamości marki i publikacjach dla klientów. Był odpowiedzialny za skład naszej książki „Turn Your Public On”. 

 

Zapalony adept brazylijskiego jiu-jitsu i miłośnik owczarków niemieckich.

linkedin

Radosław Skawski

Chief Operating Officer

Zarządza formalną stroną Publiconu. Koordynuje kwestie prawno-finansowe, przygotowuje umowy, fakturuje i rozlicza projekty. Świetny negocjator. 

 

Całym sercem jest przy klubie piłkarskim Orzeł Pawłowice.

Jakub Specylak

Graphic Designer

Projektuje kreacje reklamowe online i offline, strony internetowe oraz materiały drukowane. W Publiconie specjalizuje się w projektach dla branży deweloperskiej i identyfikacji wizualnej na potrzeby eventów. 

 

Fotograf specjalizujący się w streetwearze. Nie próbuje upiększać, wychwytuje piękno w tym, co widzi.

linkedin

Martyna Hliwa

PR Manager

Pisze teksty, czuwa nad korektą, współtworzy magazyny wewnętrzne i realizuje projekty PR. Koordynowała proces wydawniczy książki „Turn Your Public On” i prowadzi jej sprzedaż. W pracy najbardziej lubi zadania z zakresu custom publishingu.

 

W wolnych chwilach szyje, czyta reportaże lub zagłębia się w modę i muzykę z lat 60. Szukanie literówek, podwójnych spacji i przecinków postawionych w niewłaściwych miejscach to jej życiowa misja.

linkedin
You are good. Get better.
0

Twój koszyk